Únor 2010

Tak jsem se vám vrátil...

27. února 2010 v 15:21 | Strangeb |  Deník
Tak se vám tady hlásím..
Na horách jsem si to docela užil, ani mi nevadilo, že nemam přístup na net... Za ten týden jsme stihl přečíst jednu knížku do povinné četby a jednu moji oblíbenou, kterou jsme už přečetl 4x (povinná četba bylo Pan Kaplan má třídu rád a to nepovinný Dušemrdi.. ).
S rodičema jsme jeli do Špindlu, kam jezdíme každý rok. Pokaždé jsme ubytovaní v takovém apartmánu u jedněch lidí. Naši si s něma rozuměj a jejich děti jsou stejně starý, jako ja a moje 2 sestry.. Docela jsme si ten týden žili. Každý den jsme měli nějaké dobré jídlo, protože mamka odmítala vařit (taky komu by se chtělo.. :-D Mně teda ne.. ) .
Sjezdovku máme vzdálěnou ani né 200m a poránu tam nikdo nebyl. Kdo zná, tak jsme chodili na Hromovku, nebo jsme si sjeli na Petr. Já lyžuju a na snowboard se nijak nehrnu, ale sestra ho má, takže jsme si ho pujčil.. :-D Strašně mě z něj bolely nohy, protože jsem celou tu sjezdovku jel po předu, nebo jak bych to nazval.
Sem tam jsme zašli na snowtubing (nebo jak se to píše, prostě dráha, po které se jezdí v nafukovacích kruzích.) Jednou jsme byli i na bobový dráze...
zdraví STRANGEB
obrázek od caglarcity

Portfolio

20. února 2010 v 22:10 | Strangeb |  Portfolio
Fotky co jsme nafotil
kresby a ne jen to


Takže Vás tady vítám. :-)

12. února 2010 v 22:46 | Strangeb |  Deník
Vítejte na mém blogu Strangeb.

Tohle je muj v pořadí 6 blog, když nepočítám skupinové. To jsem jinak ještě stále členem Layfor. Celý blog zaměřim spíš na grafiku, protože deníček stejnak moc lidí nečte. Akorát sem tam napíšu. Jediný co, tak chci přidávat recenze na filmy, knihy, hudbu atd. Poslední dobou ani nic jiného nedělám,prostě se koukám na tv, poslouchám hudbu, dělám gfx na pc a nebo si něco čtu (nejlepší je Stephen king). Samozdřejmě se i učim, ale zatim mi to stačí, abych měl 1-2 (kdo mě zná líp, tak ví, že to dřív bylo odost horší).
Budu dělat hlavně designy, protože ty mě nejvíc baví. Objednávat si je můžete TADY. Ten článek jsem sem nepřesunoval, protože jich tam je už dost (nezapomýnejte si číst, s čím ty designy nedělám!! Hodně lidí mi pořád píše o designs twilight atd.). S čím rád dělám design ani nemusim říkat, protože by s tim nikdo design nechtěl a hlavně se to pořát mění. (Ještě připomínám jednu věc. Hodně lidí mi posílá na mail hesla na blog, ať jim nastavim design. Nojo, ale ten design je z designů na objednávku a né z free. Jedině free designy nastavuju všem, ale na objednávku nastavim jen tomu dotyčnému.)

To je už snad asi všechno. Akorát tento blog má svá pravidla, který chci, aby návštěvníci dodržovali. Když je budete dodržovat, tak se vyhneme zbytešným hádkým a v horším případě do toho zatáhnu i admina.
TAKŽE SI JE RADŠI PŘEČTĚTE!!

I Love Japan

12. února 2010 v 21:55 | Strangeb |  Layouts
Pro Náhled Klikni na obrázek

Téma: I Love Japan
Hodnocení: Tento design se mi docela dost líbí. Hlavně kvůli námětu. Je to barevné, živé, ale nepřeplácané (aspoň mně to tak příjde).
Klikačka:


Blog

12. února 2010 v 16:39 | Strangeb |  Blog
Pravidla se neporušují
Layouts designy na tomto blogu
Oznámení které vás může zajímat

12. února 2010 v 16:37 | Strangeb | 
Deník co se mi stalo a stane
Úvahy jen tak se zamýšlím
Kravál oblíbené písničky
Photos to co jsem nafotil

Oznámení co by vás mohlo zajímat