Duben 2010

Challenge Battle 3- CENY

26. dubna 2010 v 18:12 | Strangeb |  Challenges
Takže přesně před měsícem byla ukončena Challenge Battle 3. Dlouho mi trvalo udělat ceny, i když nejsou zrovna nejhezčí.. :-D Ale tak asi 3 dny mi trvalo udělat ceny na jeden druh, npř. avatarchallenge. Nakonec jsem se rozhodl, že nevyhodnotim retouchchallenge, protože jsem zvolil blbý obrázek. Příliš malej ksich, takže se omlouvám těm, co mi to odeslali, příště radši už retouchchallenge dávat nebudu.. :-D Nonic, takže vyhodnocení pod perexem.

Mais qui est ce qui m'a dit que toujours tu m'aimais?

19. dubna 2010 v 18:40 | Strangeb |  Deník
Strangeb
Paresse,
omlouvám se, že nedávám skoro vůbec vědět, ale nějak mě ten blog přestal bavit.Už to slyšité asi ze všech stran, jak to všechny už nebaví, a že je to pro ne až povinnost. Nějak tak to citím i já, až na to, že grafiku mám stále rád. Akorát mě to nebaví zveřejňovat nablogu. Njn, ach ta lenost..
Jinak další věc proč nemám moc času je ta, že teď řeším pár osobních problémů. Jsou malé a zanedbatelné a nikdo o nich neví. Rozváďet to nebudu, už tak se toho o mě hodně roznáší. Zrovna o takovou popularitu nestojim.
Poslední dobou jsem zase začal hodně číst. Naposledy to byl román od Stephena Kinga To. Doporučuju a asi napíšu i recenzi. Možná ale někoho odradí, že to má přes 1000 stránek..
K mé náhlé kulturní aktivitě nepatří jen četba, ale hrozně moc teď poslouchám písničky a koukám na filmy, či seriály. Co se týče písniček, tak většinu najdete v FAME»HUDBA. Hlavně ta poslední francouzská. Tu teď poslouchám fůrt a přitom si čtu, nebo se učim. Jediný mínus, tak ve mě navozuje děsně sentimentální nálady. Hlavně potom začnu vzpomínat na hodně věcí, na teré bych nejradši zapoměl a mám děsnou depku, která vede až k depresím.. Njn ach ta včerejší noc, ale ulevilo se mi, teď se díky tomu řídím heslem: "لا إضاعة الوقت على شخص لا تريد ان تنفق معك". Pochybuju, že to někdo přečte a přeloži, ale na googlu to de snadno.
Začal jsem se trochu zajímat o herečku Zooey Deschanel. Mám naplánováno, že o ní napíšu článek. Budou tam moje dojmi, ale našel jsem o ní članek, kterej je strašně hezky napsanej, takže ho k tomu přiložim. Když s ní budete hledat nějaké obrázky, tak se vám její tvář možná vybaví, nebo si ji zpletete s Katy Perry, ale tak obě dvě mají hezké hipnotizující oči... 
O víkendu jsem dosledoval 2. řadu seriálu TRUE BLOOD. 1. řadu jsem viděl na HBO, ale měli jsme ho jen dočasně, takže jsem tu 2. nestihl. Naštěstí jsem konečně našel stránku, kde jsou videa v dobré kvalitě a ještěkevšemu česky TADY Možná taky přidám recenzi, ale ještě se uvidí ..
Tak na konec vám chci jen říct, že máme třídní anglické divadlo, kde hrajeme Karlík a továrna na čokoládu. Já mám 2 role. Karlíkova otce a otce Veruky. Naštěstí mám strašně málo textu a opravdu lituju ty, co hrají Wonku a Karlíka..
Zdraví Strangeb
pixelky by K
Ksich by Dunedhel

Green Strangeb

3. dubna 2010 v 16:04 | Strangeb |  Layouts
Pro Náhled Klikni Na Obrázek

Téma:(Jo, já vim, je to trochu narcistické).. :-D
Hodnocení: Předešlý design (I Love Japan) tu byl 50 dní a už se mi zdálo, že to chce změnu. :-) Tenhleten sice není tolik barevnej, jako ten minulej, ale líbí se mi. Navíc šedá a zelená jsou super barvy.. :-)
klikačka:(Klikačku nechávám, protože se mi líbí)


Hlavně neosobní.. xD

2. dubna 2010 v 21:26 | Strangeb |  Deník
 Píšu sem krátký článek a bude jeden z mála, co kdy sem asi napíšu.
Jelikož mám díky své (naštěstí bívalé) angině prodloužené prázdniny, tak jsem to řádně využil a celý dny, co už mi bylo dobře, jsem dělal grafiku. Udělal jsem 6 designů na přání, jeden tutorial (ten sem dám asi zejtra), 3 wallpapery (2 už jsem zveřejnil) a možná ještě něco, ale už nevim co. :-D
Všechno to jsou jednoduché věci (až na jeden design) nějak mě přestalo bavit dělat ty webové designy, diky kterým jsem se (asi) dostal tam, kde teď jsem, ale nechci to rozmazávat.. :-D Jinak co vy a apríl? Já téměř nic, až najeden menší fór na DA bych ho ani nezaznamenal. Skoro jsem na něj zapoměl.. :-D Jinak hádejte, kde jsem byl ve čtvrtek.. :-D
Zdraví Strangeb xD