Květen 2010

台湾 Tchaj-wan

18. května 2010 v 18:14 | Strangeb |  Deník
好日子
Možná to ještě všichni nevíte, ale 17.června ke mně přijede na dva týdny tchaj-wanský student.
Už se nehorázně těším, protože miluju šikmooký lidi(bez ohledu na pohlaví) a to hlavně ty z Japonska. Proto jsem taky začal chodit na japonštinu na škole a jsem za to strašně moc rád (hlavně když si s našim panem učitelem povídáme o sexu). Ta jejich kultura a tradice. Svým způsobem to jsou až mimozemšťani, naprosto odlišný jazyk, chování a klidně i myšlení, jiný smysl pro humor (jak jsem se dnes dozvěděl) a nakonec to, že jsou strašně moc zodpovědní. Jedna nejmenováná osoba, co byla na Tchaj-wanu, mně a ještě pár dalším lidem, co si také berou taiwance domů, říkala o tom, jaké to tam bylo (a dala mi i fotky). Opravdu perfektní.
A tímto se dostávám k tomu, že já (ten, co snad už ani nepatří do lepší poloviny ve třídě) pojede na Tchaj-wan.Ježiš, já jen když si to pořádně uvědomím, tak vyšiluju. Už se moc těšim, měl bych tam jet příští rok v říjnu a byl bych tam tři týdny.. To samé, jako minule, akorát minule bylo nejmladší myslím 16 a chodila do kvinty nebo sexty(já budu chodit teprve do kvarty). Je to sice drahé, ale překvapila mě reakce mých rodičů. Mamka mi okamžitě řekla, že jo a taťka taky, když jsem mu řekl, že tu "malou" částku hned nepotřebuju (cca. 20 000Kč na letenku + 10 000Kč kapesné).
▼Více pod perexem.▼

Challenge Battle 4 KONEC

4. května 2010 v 16:14 | Strangeb |  Challenges
Máme tady další challenge battle, tentokrát už 4. v pořadí. Doufám, že jsem vybral docela dobré obrázky a taky doufám, že se mi to podaří vyhodnotit v čas.. :-)
Pravidla:
1.
Do této soutěže se může zapojit každý, aniž by se někde registroval.
2. Máte tu k dispozici úkoly z kterých můžete minimálně udělat 1 a maximálně všechny.
3. Do všech disciplýn můžete posílat libovolný počet výtvorů, ale umístí se jen jeden.
4. Výtvory musí být vaše, a né nikde zkopírované!!!
5. Výtvory mi budete zasílat na mail strange-boy@seznam.cz
6. Budete zasílat ve tvaru: předmět- chall avatar/blend atd..
7. Budete zasílat ve tvaru: text- váš nick, web a odkaz na výtvor
8.
Své výtvory zasílejte do 28.5.2010