Červenec 2010

Challenge Battle 5 Kylie Minogue special

30. července 2010 v 13:13 | Strangeb |  Challenges
Tentokrát jsme se rozhodl pro speciál, který věnuju jedné velice známé zpěvačce Kylie Minogue. Bude to tentokrát trochu jiné, než 4 předešlé challs. Hned na začátek vám dám na víběr ze 3 shootů a z těch potom budete moci plnit všechny úkoly.  
Pravidla:
1.
Do této soutěže se může zapojit každý, aniž by se někde registroval.
2. Máte tu k dispozici úkoly z kterých můžete minimálně udělat 1 a maximálně všechny.
3. Do všech disciplýn můžete posílat libovolný počet výtvorů, ale umístí se jen jeden.
4. Výtvory musí být vaše, a né nikde zkopírované!!!
5. Výtvory mi budete zasílat na mail strange-boy@seznam.cz
6. Budete zasílat ve tvaru: předmět- chall avatar/blend atd..
text- váš nick, web a odkaz na výtvor
8. Své výtvory zasílejte do 30.8.2010
↓↓↓Více informací pod perexem.↓↓↓

Challenge Battle 4- CENY

29. července 2010 v 13:57 | Strangeb |  Challenges
Takže jsme se k tomu konečně rozhoupal a udělal jsem ceny do 4. Challenge Battle. Pořadí jsem měl už dávno, jen ty ceny vázly, protože jsem si asi před měsícem udělal ceny pro avatary a na vostatní jsem neměl náladu, takže jsem to dodělal dnes ráno.. Myslim si, že se tentokrát výtvory hodně moc povedly.. :-)
Veškeré ceny pod perexem...

Marilyn Monroe

28. července 2010 v 19:31 | Strangeb |  Layouts
Pro Náhled Klikni Na Obrázek

Téme: Marilyn Monroe
Hodnocení: Prostě jsem chtěl udělat rekonstrukci.  Moc se mi líbí. (Už jsme to upravil, sice se mi zhoršila kvalita, ale je to lepší)
Klikačka:


Rekonstrukce

28. července 2010 v 9:49 | Strangeb |  Oznámení
Pořádně ani něvím, co se bude rekonstruovat, ale rozhodně udělám nový design. Jinak celý blog prohlédnu od začátku až do konce atd.. Možná tu bude chvili bordel, ale taky se muže stát, že zjistím, že mám vše v pořádku.. No, du se do toho pustit a případně napíšu i hrubej seznam toho, co chci udělat..
Zdraví strangeb

我爱你 Každý ví...

6. července 2010 v 13:04 | Strangeb |  Deník
好日子
Takže vás tady po dlouhé době vítám.
Teď si uvědomuju, že jsme vlastně nedal na blog pořádně vědět, že tady nebudu, ale tak co, kdo sem chodí pravidelně, tak ví, že jsem měl doma taiwanského studenta.
17.6. 2010 jsem vstal a šel normálně do školy jako každý den, až na to, že v 16:00 jsem se vrátil s několika dalšíma lidma a čekal, až přijede autobus. Dohromady přijelo 10 taiwanských studentů a 2 taiwanské učitelky. Hned jak přijeli jsem se šel přivítat s mým šikmoušem, lehce jsme ho poznal (nejvyšší a nejobjemnější). První okamžiky byly zvláštní, protože na cokoliv jsme se ho chtěl zeptat, musel jsem nějakým způsobem získat jeho pozornost a potom mi stejnak nerozuměl (ale mojí angličtinou to nebylo,hold byl unavenej a neznal jméno našeho hlavního města) ...  Nechci říkat, že jsme dostal nejhoršího, ale mohlo být i líp... Stejnak jsme trávili většinu času s lidma, co měli taky taiwance a ti mu občas něco přeložili, ale naštěstí ten druhý týden už normálně komunikoval... On se hold strašně moc styděl a nejvíc se asi styděl v přítomnosti nějaké holky. Což byl docela problém, protože s těma jsme trávili nejvíce času... Z naší třídy si je bralo 5 lidí. Až na jednu holku jsme byli porád spolu, mužete tu partu vidět v horním obrázku(není celá).  Občas se k nám připojila i sestra, takže nás bylo opravdu hodně.
Buďto 21.10. nebo 22.10. bych měl odcestovat zanima. Tentokrát tam nebudeme 3 týdny ale jen 16 dní a letenka nakonec stoje cca. 25 000. Je to jen 5 tisíc ale i tak, protože ktomu příjde docela drahý očkovaní a to si prej budu s kapesným hradit sám, takže o prázdninách mám docela hodně hlídání malých dětí (no super) a stejnak to potom budu muset (jak řekli rodiče) splácet. Ale i kdyby tak mi to za to stojí. Už se nehorázně těším. Navíc budu mit nového taiwance, ne toho, který spal u mě. To kvůli tomu, že ten můj už jednou ubytovával a navic jsem si požádal o jinýho. Doufám, že to nebude něco horšího... No uvidim...
Jinak těď jsem se dostal na chvili k pc, jinak pojedu na tábor, takže tu opět nebudu. A to až... no asi do konce července... takže zatim.. :-) (chyb si nevšímejte)
zraví Strangeb